Y Gwir yn erbyn byd

Duch sem, duch tam... duchové všude kam se podívám...

26. června 2007 v 19:22 | Maidin |  Záhady a tajemství
Rozhodla jsem se dát sem pro spestření trošku té duchařiny. Vždyť my lidé se tak rádi bojíme:) Takže si ty fotečky užijte a věřte, že nejde o fotomontáže.
Tahle fotka byla vyfocená loni v červnu na Šelmberku u Mladé Vožice. Tahle fotka byla vyfocená loni v červnu na Šelmberku u Mladé Vožice. Autor si távře v plamenech všiml až poszději. Samozřejmě může jít jen o šálení smyslů, ale.... Kdo ví! Vždyť tvář je opravdu zřetelná. Nezdá se vám?
Tato fotka byla vyfocena na hradě Houska( hrad Houska je sám o sobě tak opředený tajemstvími a záhadami, že se mu budu věnovat v samostatném článku). Všimněte si postavy v černém, scházející ze schodů. Autorce se při prohlídce udělalo špatně(ostatně jako většině návštěvníků) a proto je fotka poněkud rozmazaná.
Tato fotka byla stažena ze stránek realitní kanceláře, která tento dům nabízela k prodeji. V pravé části fotky je při bližším pohledu zřetelná postava ženy(hlavně její tvář)
Fotka byla pořízena v jistém kostele. Na oltáři je dobře viditelná lidská tvář. Pozorně si ji prohlédněte.
Tak tolik k duchům... alespoň prozatím, protože tohle téma mě zajímá, určitě se tu brzy zase něco objeví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Allegor Allegor | 4. července 2008 v 5:01 | Reagovat

Takže - fotka první: Pokud by se jednalo o fotomotáž, pak o velmi zdařilou. Spíše se jedná skutečně o velmi neobvyklý tvar plamene, nicméně zrovna plameny mění hodně divoce tvary a proč by plamen nemohl v jednu chvíli připomínal obličej?

Fotka druhá: Ta byla nabídnuta k prozkoumání i odborníkům na fotografování a jedná se o naprosto normálního člověka v černém oblečení, postava vypadá zdeformovaně zejména vinou špatně zvolené clony.

Třetí fotka: Naprosto běžný jev způsobený světlem, při velké dávce snahy a fantazie v tom asi jde vidět člověk, ale myslím, že takových fotek bychom našli opravdu mraky.

Čtvrtá fotka: Naprosto běžný jev na fotografii, jedná se o smítko prachu nasvícené bleskem, nic víc. Přesně tohle kolečko vidíme na mnoha fotkách.

2 elza elza | 22. května 2009 v 0:08 | Reagovat

Mno koukám, že jeden z mnoha co nevěří a to jen proto, že se bojí. Samozřejmě vše může být jen náhoda, ale je zajímavější v něco věřit. Navíc když tyto jevy jsou patrné na další spoustě jiných fotek je evidentní, že to něco znamená, ne? :) A ta tmavá postava na fotce z hradu Houska je opravdu živý člověk, ale jde tam o ten zdeformovaný obličej. Jsou to časté jevy. Duchové se snaží ukázat svou přítomnost. Ať je půlnoc nebo čas oběda. Jinak to smítko prachu - dovol abych se zasmála :-D
P.S.: Skvělé fotky, jen tak dál.

3 Goldie Goldie | 25. května 2011 v 13:08 | Reagovat

škoda, že zde nemáte fotku mnicha v kápi, který se údajně zjevuje právě na hradě Houska. Jsem jen kolemjdouci :) momentálně si hledám různé informace, fotky a i trochu toho "mystična" ohledně tohoto hradu, protože se na jeho návštěvu chystám a moc se těším :))

Asi jediná zajímavá fotografie byla ta s tím ohněm. Jinak vše ostatní mi přijde vysvětlitelné, a asi nemám dostatečnou fantazii abych v těch posledních třech fotkách viděla to co tam má být vidět.

Věřím v tajemné síly, i v to, že tihle zbloudilé duše jsou mezi námi. Věřím, že ti, kteří jdou někam do "jiného světa" jsou schopni dát najevo, že jsou neustále s námi - ať už v dobrém nebo špatném. Jsem ateistka, řeči "služebníků božích" jsou mi cizí a popravdě dost ukradené.

Ale věřím, že mezi námi jsou ale jen někteří mají tu "možnost" se nám ukázat :) nebo nám dát nějaké znamení.

4 Trixy Trixy | 13. května 2012 v 16:00 | Reagovat

[2]: nejde o to že člověk nevěří, tohe ti jenom ukazuje, že jsou zrovna tyhle fotky dost zpochybnitelný.... je to pravda, na některých fotkách to jde vidět, ale na některých je to prostě o té fantazii....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Cesta poutníka...